RU

Податківці розкрили багатомільйонну аферу у Києві

05.05.2010, 17:55

Податківці розкрили 12-мільйонну аферу в рамках операції "Бюджет" у столиці. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві.

Зокрема працівники податкової міліції Спеціалізованої Державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у Києві, перевіряючи діяльність столичного товариства з обмеженою відповідальністю, яке займається оптовою торгівлею продуктами харчування, з'ясували, що посадові особи підприємства отримали на банківський рахунок майже 12 млн. грн. Ці кошти підприємці переводили в готівку і знімали через касу банку. Така операція проводилася ніби для надання безпроцентної фінансової допомоги іншим підприємцям.

Однак податок на додану вартість з 12 млн. грн., а це 1,6 млн. грн., посадові особи не заплатили. Отже, бізнесмени завдали збиток державним інтересам, зазначили у Державній податковій адміністрації у Києві.

Щодо порушників порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини