RU

Подарунки Кучми, Ющенка та Януковича покажуть на виставці

18.04.2012, 15:37
Подарунки Кучми, Ющенка та Януковича покажуть на виставці - Фото
Українському дому в Києві виповнюється 20 років (фото: ukrdim.org.ua)
З нагоди ювілею національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" у Києві 20 квітня 2012 року пройдуть урочисті заходи та відкриття унікальної виставки.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Українського дому, виставка буде складатися з трьох частин: подарунки президентам України, колекція подарунків фонду музею В.І.Леніна і Українського дому, а також експозиція робіт сучасних українських майстрів живопису, скульпторів, добре відомих як в Україні , так і за кордоном.

Першу частину виставки складе колекція з фондів "Подарунки президентам України", який був заснований другим президентом Леонідом Кучмою. До уваги відвідувачів буде представлено близько 500 експонатів, подарованих першому президентові України Леоніду Кравчуку, другому президенту Леоніду Кучмі, третьому президенту Віктору Ющенку й нинішньому голові держави Віктору Януковичу.

У числі експонатів будуть особисті подарунки від президентів інших держав і урядів зарубіжних країн, відомих політичних лідерів, а саме - старовинні речі, почесні нагороди, живопис, декоративна зброя й багато іншого.

В колекції подарунків фонду музею ім.Леніна та Українському дому зібрані унікальні речі, створені в єдиному екземплярі. Зокрема, це вироби з дорогоцінних металів, твори живопису, скульптури, народного декоративного мистецтва, архівні документи, графіка, філателія, філократія, фалеристика, гравюра - всього 150 експонатів.

Також будуть представлені раритетні подарунки колишньому генеральному секретарю СРСР Леоніду Брежнєву, офіційні документи епохи Леніна й Сталіна, які після 1953 року ніколи не виставлялися ні в Радянському Союзі, ні в союзних республіках.

Для відвідувачів виставка буде відкрита з 21 квітня по 5 травня з 11:00 до 19:00. Вартість входу: 10-20 грн. (вул. Хрещатик, 2, Український дім).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини