RU

Почалася реконструкція Українського дому

01.08.2008, 11:41

У Києві розпочалася реконструкція Українського дому. Зараз пройти до колишнього музею Леніна неможливо - плити зірвано, все навколо перекопано.

Як повідомляє "Українська правда", реконструкцію Українського дому було заплановано вже давно. Роботи почалися близько місяця тому, проте перешкодив приїзд високих гостей. Мармур довелося повернути на місце, зелену огорожу прибрати, а двір вимити з порошком.

"У підвальному приміщенні розташована картинна галерея, її почало заливати через старий мармур, який сильно протікає. Ось і було вирішено плити замінити на нові. Впораємося з роботою до осені, якщо ще хтось з гостей не прибуде", - говорить головний майстер підприємства "Добрий мармур", яке і займається реконструкцією, Михайло Коварін.

За його словами, нові камені будуть вітчизняними - з Житомира. Однак вартість робіт поки тримається в суворому секреті.

Проте, майстер зазначає, що заміна мармуру - це тільки перший етап реконструкції Українського дому. Можливо, вже наступного року фасад колишнього музею Леніна може кардинально змінитися.

Нагадаємо, Український дім було побудовано як будівля Київської філії Всесоюзного музею В.І. Леніна. Відкриття нової будівлі Музею Леніна відбулося 1982 року і було приурочене до 60-річчя СРСР.

Нинішню назву будівля отримала після оголошення незалежності України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини