RU

Платним на київські кладовища буде в'їзд, а не вхід

28.01.2009, 10:00

З 24 січня 2009 року у столиці введено плату за в'їзд на кладовища автотранспорту, не задіяного у похованні померлого. Плата за вхід на кладовища не встановлена. Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Журавський.

Як повідомляє прес-служба КМДА, В.Журавський, зокрема, відзначив: "Дійсно, відповідно до розпорядження КМДА, в'їзд на кладовища РС СКП "Спецкомбінат ПКБО": Південне, Байкове, Міське, Лісове, Північне коштує 10 гривень. Ця плата узгоджена Головним управлінням ритуальних послуг. Це не стосується входу на кладовища для відвідувачів. Вхід на всі кладовища міста безкоштовний".

При цьому він пояснив, що кошти, отримані від плати за в'їзд автотранспорту, буде спрямовано на поліпшення благоустрою кладовищ. "Не секрет, що автотранспорт, який неконтрольовано заїжджає на територію кладовищ, шкодить благоустрою. Впровадження плати за в'їзд впорядкує заїзд автомобілів, а за вилучені кошти ми зможемо відновлювати благоустрій", - додав чиновник.

Нагадаємо, раніше В.Журавський заявив, що вхід на київські кладовища став платним - відповідне розпорядження підписав голова КМДА Леонід Черновецький. "Встановили платний вхід. Я можу фіксувати це", - відзначав він.

Також нагадаємо, що мер Києва заявляв, що у цій сфері ритуальних послуг зараз "процвітає" хабарництво, тому треба встановити певні тарифи: "Все з сьогоднішнього дня закрию, ніхто мені більше не подзвонить, нікого я не поховаю без тарифів. Хочеш на Байкове (кладовище – ред.) - плати $50 тисяч, вхід на кладовище - платний, копати могили, давати довідки, доглядати за могилами - все тарифіковане, це все я вам днями представлю".
Віталій Журавський: біографія і добірка новин>>>

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини