RU

Платіжки, розіслані киянам, недійсні - Київенерго

13.01.2017, 11:23
Платіжки, розіслані киянам, недійсні - Київенерго - Фото
Єдина платіжка, яка була розіслана киянам головним інформаційно-обчислювальним центром (ГІОЦ), є недійсною, а оплата послуг Київенерго повинна відбуватися виключно за її рахунками. Про це йдеться на сайті ПАТ Київенерго.

"У зв'язку з поширенням ГІОЦ нового формату платіжки єдиної для всіх комунальних послуг (на одному аркуші, - ред), звертаємо увагу своїх клієнтів на те, що оплата послуг Київенерго, як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжними документами Київенерго, сформованими розрахунковою системою енергокомпанії", - відзначили в компанії.

"У платіжках Київенерго відображені точні обсяги споживання, коректні нарахування та реквізити вашого особового рахунку. Тому кошти, сплачені за цими рахунками, гарантовано будуть зараховані за спожиті вами послуги", - підкреслили в Київенерго.

Київенерго просить не оплачувати послуги з тепло- і електропостачання в січні за платіжками ГІОЦ, оскільки не може гарантувати надходження коштів за спожиті послуги на особові рахунки клієнтів.

Платіжки Київенерго за електроенергію кияни отримають до 16 січня, а за опалення і гарячу воду - з 15 по 22 січня.

11 січня повідомлялося, що Київенерго вибірково проінспектувало квартири киян, які скаржилися на недостатню температуру в приміщенні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини