RU

Питання київського референдуму виглядають смішно, - Томенко

19.06.2012, 16:23
Питання київського референдуму виглядають смішно, - Томенко - Фото
Микола Томенко вважає проведення референдуму лохотроном
Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко хоче з'ясувати, хто вкладає десятки мільйонів гривень в кампанію Першого київського референдуму. На його думку, питання, які виносяться на обговорення, дискредитують саму ідею референдуму. Про це він заявив сьогодні на брифінгу в парламенті.

Як повідомляє прес-служба Томенка, політик констатував, що в Києві невідомо на які гроші проводиться потужна рекламна кампанія під назвою "Перший референдум киян", в зв'язку з чим виникає питання: хто платить за сітілайти, поліграфічну продукцію, рекламу на телебаченні і радіо, численні матеріали в друкованих ЗМІ, а також за роботу агітаторів, молоді, яка збирає підписи і т.п.

"Цілком логічне запитання: хто заплатив кілька десятків мільйонів гривень за те, щоб провести референдум імені Олександра Попова, якщо сама влада на чолі з головою КМДА постійно підкреслює, що вона не причетна", - зазначив Томенко.

Щодо змісту питань, які виносяться на референдум, то, за словами Томенка, більшість з них можна вирішити без проведення такого фінансово витратного дійства.

"Я тут не аналізую детально зміст питань. Вони виглядають смішно, тому що люди прекрасно розуміють, що вкласти кілька десятків мільйонів гривень, щоб запитати: чи хочете ви, щоб у вас були великі пенсії, а у вчителів - великі зарплати - це знущання. Краще зараз створити нормальні умови для життя, а не на референдум виносите такі питання ", - зазначив він.

Також Томенко вважає неадекватним пропозицію затвердити проект генплану міста, "якого ніхто не бачив і до участі в обговоренні якого фактично не запросили ні представників громадськості, ні фахівців", так само як і прагнення створити муніципальну міліцію, "яке в сьогоднішніх умовах є в принципі не реальним фінансово".

"Це неповага до Києва, дискредитація самої ідеї референдуму та використання адмінресурсу для підготовки до виборів", - підсумував віце-спікер. "Для нас як для опозиції дуже важливо, щоб державні службовці в Києві виконували свої зобов'язання, а не займалися таким собі "лохотроном", - додав він.

Нагадаємо, за проведення Першого київського референдуму до Київради передано 334 тисяч підписів жителів міста. Киянам запропонують відповісти на три питання: про міськбюджет, про створення муніципальної міліції та Генеральний план столиці.

Досьє на Миколу Томенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини