RU

Пилипишин пропонує перетворити історичні особняки Києва у готелі

09.09.2009, 12:10

Продавати історичні особняки Києва треба тільки тим інвесторам, які зможуть їх відреставрувати і переобладнати під міні-готелі. Про це заявив керівник Шевченківського району столиці Віктор Пилипишин.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі політика, при цьому В.Пилипишин наголосив, що необхідно зберегти як фасад, так і інтер'єр, а всі роботи із переоснащення історичних будівель мають пройти під суворим контролем Головного управління охорони культурної спадщини міськадміністрації.

"Багато особняків в центрі міста проектувалися як прибуткові будинки, - тобто міні-готелі середнього рівня. Тому повернути їм первинне призначення буде не так складно. Інша справа, що робити це треба з розумом. По-перше, потрібно визначити вичерпний перелік об'єктів, які технічно можуть бути перетворені в апарт-готелі. По-друге, сформувати привабливі умови для приватизації або довгострокової оренди. По-третє, встановити рамки модернізації будинку, щоб він зберіг своє історичне лице, - вкзав він, додавши, що така практика вже існує в європейських столицях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що старовинні особняки Києва масово йдуть у приватні руки. За інформацією ЗМІ, історичний особняк в центрі столиці може коштувати близько $20 млн.

Взимку мер Києва Леонід Черновецький заявляв про те, що готовий надати у користування бізнесменам історичні особняки столиці. "Їх дуже багато - сотні у Києві. Робіть собі там офіси. Ми хочемо зберегти обличчя Києва і не можемо допустити, що ці особняки руйнувалися. Умова одна - фасад історичний, пофарбувати його у красивий колір, а всередині робіть будь-що", - сказав він.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини