RU

Пилипишин призначений заступником Попова?

03.12.2010, 11:15
Пилипишин призначений заступником Попова? - Фото
78217e06d3781908f552103d8f522e00.jpg

Пилипишин призначений заступником Попова?
Екс-керівник Шевченківського району столиці Віктор Пилипишин (на фото) призначений на посаду першого заступника глави Київської міської держадміністрації, однак відповідний Указ Президента поки не оприлюднюється внаслідок ряду причин. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив директор PR-групи "Polittech" Тарас Березовець.

"Наскільки мені відомо, Указ про призначення на посаду першого заступника глави КМДА Віктора Пилипишина вже підписаний, але не опублікований… Причину, чому це рішення не опубліковане, я пов'язую з конфліктом, який був у Пилипишина з Литвиним, коли він вийшов з Народної партії. Ймовірно, це рішення блокується внаслідок цих старих конфліктів", - заявив Т.Березовець.

За його словами, Указ про призначення В.Пилипишина може бути оприлюднений у будь-який момент, зокрема і цього тижня. "Це призначення лоббіювали і глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, і колишній віце-прем'єр-міністр з силових питань Володимир Сивкович", - зазначив політолог.

Т.Березовець також заявив, що екс-керівник Шевченківського району столиці - ідеальний кандидат на посаду першого заступника глави КМДА.

"Він - фактично єдиний з усіх голів райрад, який зміг переконати регіоналів у тому, що з ним простіше домовлятися. Попов - людина прагматична, він розуміє, що в оточенні йому потрібні люди, які знають усі недоліки "молодої команди" Черновецького, а Пилипишина найменше можна запідозрити у симпатіях до нинішнього мера", - сказав він.

До того ж Т.Березовецю складно було назвати інших кандидатів, які гіпотетично могли б обійняти посаду першого заступника глави КМДА, зазначивши, що "ніякі інші прізвища не фігурували".

"Якщо це буде не Пилипишин, то це буде програш самого Попова, тому що він точно також був зацікавлений у тому, щоб Пилипишин став його першим замом", - додав політолог.

Нагадаємо, про те, що Президент України Віктор Янукович звільнив главу КМДА Л.Черновецького і призначив на цю посаду О.Попова, стало відомо 16 листопада. Отже, посада першого заступника глави КМДА стала вакантною.

До того ж сам О.Попов не виключав, що В.Пилипишин може стати його першим заступником.

Віктор Пилипишин: біографія та добірка новин>>>
Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>

Попов та його команда: добірка новин>>>

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини