Пилипишин може стати заступником Попова

17.11.2010, 18:00
Пилипишин може стати заступником Попова - Фото
2f67bf20d0d91380be6c2b1ffb89cf04.jpg

Керівник Шевченківського району столиці Віктор Пилипишин може обійняти посаду заступника глави Київської міської держадміністрації. Рішення з цього питання, за словами глави КМДА Олександра Попова, буде прийнято наступного тижня

Пилипишин може стати заступником Попова
Керівник Шевченківського району столиці Віктор Пилипишин (на фото) може обійнятипосаду заступника глави Київської міської держадміністрації. Про це сьогодні на прес-конференції заявив глава КМДА Олександр Попов.

"Консультації, наприклад, за призначенням заступників глави адміністрації, зокрема і першого, зараз проходять. Але я можу озвучити цю інформацію приблизно у середині наступного тижня, паралельно з призначенням голів районних державних адміністрацій. Щодо кадрових призначень і перспектив, у випадку Пилипишина, - зараз розглядаються кадрові призначення щодо голів райдержадміністрацій. Я думаю, що остаточні рішення будуть прийняті наступного тижня, і тоді буде визначена перспектива Віктора Пилипишина", - зазначив О.Попов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

До того ж, відповідаючи на питання, чи розглядається можливість збільшення кількості заступників глави КМДА, чиновник зазначив: "Звичайно ж, не розглядається. Я думаю, що у нас буде незначне, але скорочення чисельності заступників. Щодо самого процесу, він зараз йде відповідно до законодавства України. У зв'язку з призначенням нового глави адміністрації усі заступники пишуть заяви про відставку, але продовжують виконувати свої посадові обов'язки".

Нагадаємо, про те, що Президент України Віктор Янукович звільнив главу КМДА Леоніда Черновецького і призначив на цю посаду О.Попова, стало відомо 16 листопада. Отже, посада першого заступника глави КМДА стала вакантною.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Віктор Пилипишин: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами