RU

Пилипишин: Черновецький примушує лікарів передплачувати "Хрещатик"

25.09.2009, 17:28

Мер Києва Леонід Черновецький і його прихильники вимагають від лікарів гроші на передплату муніципальної газети "Хрещатик". Про це заявив керівник Шевченківського району столиці Віктор Пилипишин, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували в його прес-службі.

"Сьогодні на адресу моєї електронної приймальні прийшов лист. Лікарі однієї з столичних поліклінік обурені нахабством градоначальника. Керівники київських медичних закладів отримали розпорядження, яким мер Леонід Черновецький зобов'язує медиків підписатися на газету "Хрещатик". Головним лікарям було подано списки співробітників, які повинні були "зацікавитися" муніципальним виданням", - вказав В.Пилипишин.

Керівник Шевченківського району також повідомив, що в ці списки потрапили не тільки нинішні працівники закладу, але й ті, хто там вже не працює.

За його словами, якщо гроші не буде зібрано до 28 вересня, лікарів негайно звільнять.

В.Пилипишин також заявив, що збирається звернутися з відповідні служби з вимогою розібратися в ситуації і закликав лікарів, що отримали таку ж вказівку, "не мовчати і зупинити мерське свавілля".

Віктор Пилипишин: біографія і добірка новин>>>

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини