RU

Пейзажну алею оголосили пам'ятником природи

05.04.2012, 16:59
Пейзажну алею оголосили пам'ятником природи - Фото
Пейзажна алея
5 квітня депутати Київради проголосували за створення в Києві природного пам'ятника місцевого значення Пейзажна алея. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Партії зелених, новий статус алеї забороняє будівництво будь-яких об'єктів на її території.

За словами голови екологічної комісії Київради, лідера Партії зелених України Дениса Москаля, територія пам'ятника охопить схили Старокиївської гори від Андріївського узвозу вздовж Пейзажної алеї і гори Дитинки до вул. Гончарній. Загальна площа пам'ятки - 3,87 га.

Зелені зазначають, що схили Старокиївської гори й прилеглі, вільні від забудови, території зберегли свої початкові обриси і ландшафт, що є унікальним для сучасного мегаполісу. У листяному лісі на горі росте ясен високий, клен американський, клен гостролистий, каштан, в'яз гладкий, липа серцелиста. "Це одночасно той випадок, коли ми захищаємо природне середовище та історичний об'єкт", - підкреслює Москаль. За його словами, оголошення Пейзажки пам'ятником природи було з ініціативи всеукраїнської громадської організації Зелена молодь України, яка звернулася з відповідним проханням до КМДА.

Нагадаємо, 4 квітня Окружний адмінсуд Києва задовольнив клопотання КМДА, скасувавши рішення Київради про передачу Міністерству закордонних справ ділянки для будівництва на перетині Десятинного провулка і вул. Пейзажна алея. Таким чином, Пейзажна алея, яка виявилася в березні в центрі скандалу, знову стала власністю міста.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини