RU

Пейзажна алея в Києві стане пам'яткою природи

21.03.2012, 10:49
Пейзажна алея в Києві стане пам'яткою природи - Фото
Дитячий майданчик на Пейзажній алеї
Постійна комісія Київради з питань екологічної політики підтримала проект рішення про створення комплексного пам'ятника природи місцевого значення під назвою Літописні гори.

Як повідомив автор проекту, голова комісії іта лідер фракції Республіка Київ у Київраді Денис Москаль, територія Літописних гір охопить схили Старокиївської гори від Андріївського узвозу вздовж Пейжазной алеї та гори Детинки до вул. Гончарній.

"Ця територія включає цінні екосистеми Київських круч, про збереження яких ми повинні піклуватися. До того ж, Старокиївська гора має надзвичайно важливе історичне значення, адже за часів Київської Русі саме на Старокиївській горі було зосереджена суспільно-політичне життя міста", - цитує Москаля прес -служба депутатської фракції.

За словами депутата, площа Літописних гір складе 3,87 га. Політик висловив переконання, що оголошення цих територій пам'ятником природи вбереже від забудови сквер на Пейзажній алеї.

Нагадаємо, раніше прес-служба Вищого адмінсуду повідомила, що суд не розглядав спір про забудову Пейзажної алеї по суті, як про це повідомляли ЗМІ, та інформація про надання судом дозволу на забудову території алеї не відповідає дійсності. Незважаючи на це, київська влада й окремі депутати ВР закликали киян виходити на мітинги і суботник, щоб відстоювати посягання на сквер з боку забудовника в особі МЗС. Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк звернувся до президента з листом з вимогою надати Пейзажній алеї статус національного парку. У самому МЗС заявили, що не збираються ні забудовувати алею, ні спотворювати територію скверу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини