Перейменування вулиць в Києві тепер неможливе без участі жителів

16.01.2019, 17:54
Перейменування вулиць в Києві тепер неможливе без участі жителів - Фото
КГГА (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

При цьому організацією проведення консультацій з жителями повинен займатися сам ініціатор перейменування

У Києві перейменування вулиць тепер буде неможливим без проведення консультацій з людьми, які там проживають. Відповідне розпорядження підписав мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

Це нововведення стосується також перейменування провулків, проспектів, бульварів, спусків і проїздів.

У мерії нагадали, що протягом 2014-2018 років у Києві перейменовано 206 об'єктів. Така кількість перейменувань часто викликала значний суспільний резонанс серед киян, відзначили в КМДА.

При цьому організацією проведення консультацій з жителями повинен займатися сам ініціатор перейменування. Він має право самостійно визначити форму цих консультацій - громадські слухання, збори, збір підписів, зустрічі.

Далі результати консультацій повинні подаватися на ім'я мера одночасно з ініціативою про перейменування, "крім випадків, коли ініціатива про перейменування оформлена і підтримана як електронна петиція".

Ці зміни не стосуються "пропозицій щодо найменування нових вулиць, перейменування мостів, скверів, парків і т.д., а також присвоєння імен юридичним особам комунальної форми власності".

У листопаді минулого року на пленарному засіданні Київської міськради депутати підтримали кілька перейменувань столичних топонімів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии