RU

Перевізники Київської області здолали одеського конкурента

01.03.2013, 14:14
Перевізники Київської області здолали одеського конкурента - Фото
3a8c5becc7c6967355d625d4932d19ce.jpg
Одеська компанія Севертранс втратила київські маршрути в результаті повторного тендеру, який 28 лютого провела Київська облдержадміністрація.

Причиною проведення повторного конкурсу з визначення перевізників став нещодавній мітинг київських транспортників, незадоволених тим, що влітку 2012 року тендер виграла одеська компанія.

Як повідомила прес-служба обласної прокуратури, перевірка встановила, що конкурсний відбір у 2012 році проводився з порушеннями. "Окремі суб'єкти господарювання були позбавлені права здійснювати перевезення на автобусних маршрутах загального користування. Для усунення порушень прокурором області 28 лютого 2013 року на адресу голови Київської облдержадміністрації було внесено подання про їх ліквідацію, а також ініційовано питання про притягнення до відповідальності винних", - йдеться в повідомленні.

"За результатами розгляду 28 лютого подання, права автомобільних перевізників Київської області відновлено", - зазначили в прокуратурі.

Вчора стало відомо, що голова Київської облдержадміністрації
Анатолій Присяжнюк звільнив керівника управління промисловості, транспорту і зв'язку Сергія Диденка. Чиновника визнали винним у протестах транспортників, через які 26 лютого близько 100 тисяч жителів Київської області не змогли потрапити на роботу до столиці. Близько трьохсот водіїв з 15-ти маршрутів відмовилися працювати, а багато хто прибув до Києва страйкувати проти незаконного, на їхню думку, конкурсу з визначення перевізників столичного регіону. Перевізники наполягали, що влада незаконно віддала їх ринок одеській фірмі Севертранс, яка не має досвіду в перевезеннях подібного роду.

За даними одеських ЗМІ, фірма Севертранс належить власникові центрального автовокзалу Одеси Сурену Сардаряну. За інформацією журналу Forbes, в 2012 році бізнесмен посів18 місце в списку найбагатших одеситів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини