RU

Пасажирам київського залізничного вокзалу покажуть виставку про туберкульоз

22.03.2011, 17:15

У середу, 23 березня, на території київського залізничного вокзалу відкриється фотовиставка, присвячена проблемі туберкульозу. А у поїздах у напрямках Київ, Донецьк, Львів, Харків будуть поширюватися листівки, що інформують про це захворювання.

Авторська фотовиставка Максима Дондюка, присвячена Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом (24 березня), відкриється завтра о 12:00 на території Південного залізничного вокзалу.

Невипадково місцем проведення був вибраний вокзал – територія, яка не має соціальних кордонів. Цьому відповідає і головний посил виставки - "Туберкульоз не вибирає клас", і захворіти на туберкульоз може кожний: можна їхати у СВ, купе або плацкарті і мати однакові шанси заразитися.

Фотографії розкривають дві боки проблеми: туберкульоз – важке захворювання, але туберкульоз вилікуємо. Треба уважно ставитися до свого здоров'я, знати симптоми і за перших же ознак звертатися до дільничого терапевта, закликає автор робіт.

У 1995 році Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила в Україні епідемію туберкульозу. Щодня від цього захворювання у нашій країні вмирає 30 людей, щорічно – 10 000.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини