Паркувальні підприємства в районах Києва ліквідовані через корупцію

27.10.2011, 14:27
Паркувальні підприємства в районах Києва ліквідовані через корупцію - Фото
117ec88b3bbb6960b1504276cbaf745c.jpg

Сьогодні на сесії Київради було прийнято рішення про ліквідацію восьми районних паркувальних підприємств столиці. Депутати обґрунтовують своє рішення тим, що на місцях паркувальники забирали більшість грошей за стоянку автомобілів у власні кишені

Паркувальні підприємства в районах Києва ліквідовані через корупцію

Депутати Київради ухвалили рішення "Про ліквідацію районних комунальних підприємств з парковки транспортних засобів" для закріплення їх майна за комунальним підприємством Київтранспарксервіс.

Як повідомляє прес-служба КМДА, це було викликано необхідністю оптимізувати структуру і навести порядок в районах, адже сьогодні ряд парковок і нічних стоянок працюють нелегально і не здійснюють відрахувань до міського бюджету.

Згідно з рішенням, ліквідації підлягає вісім підприємств - в Голосіївському, Деснянському, Шевченківському, Оболонському, Святошинському, Дарницькому, Дніпровському і Подільському районах. У десятиденний термін райони створять ліквідаційні комісії і закріплять за КП Київтранспарксервіс майно підприємств, яке залишиться після процедури ліквідації.

Корупція і боротьба з нею: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих