RU

Паралізований Київ: в автодорі пояснили ремонт на трьох мостах

14.11.2018, 16:28
Паралізований Київ: в автодорі пояснили ремонт на трьох мостах - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Ремонтні роботи на мосту Метро проводяться планово, а Південний міст і міст Патона частково вийшли з ладу через надмірне навантаження. Про це на брифінгу повідомив глава Київавтодору Олександр Густєлєв, відповідаючи на питання, чому в місті одночасно ремонтуються три мости.

Густєлєв зазначив, що роботи на мосту Метро через Русанівську протоку були заплановані заздалегідь, оскільки він знаходився в аварійному стані.

"Що стосується Південного моста і мосту Патона - на жаль, це аварійні ситуації з деформаційними швами. Така ситуація склалася через те, що всі мости через річку Дніпро на собі відчувають в кілька разів більше навантаження, ніж те, не яку вони були розраховані", - заявив він.

Уточнюючи на прохання журналіста, чи можна проводити ремонт деформаційних швів вночі, Густєлєв повідомив, що в місці ремонту шва на Південному мосту утворилася діра в 60-80 см, тому рух там неможливий в будь-який час доби.

За його словами, інтенсивність руху на найбільш навантажених магістралях України становить 15 - в рідкісних випадках 20 тисяч автомобілів на добу, а на Південному мосту інтенсивність - 100 тисяч автомобілів на добу. "Тобто, в п'ять-шість разів більше, ніж будь-яка магістраль в Україні", - зазначив він.

Глава Київавтодору поскаржився, що через відсутність великої кільцевої дороги весь транспорт, в тому числі і вантажний, йде через Київ.

"Тому за рахунок такого великого навантаження на мости, вони, на жаль, не витримують", - підсумував густіла.

Читайте також: У Києві через сніг за півдня сталося вже 300 ДТП

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини