RU

Підміна каштанів у Києві: звільнено директора КП з озеленення

27.05.2013, 15:30
Підміна каштанів у Києві: звільнено директора КП з озеленення - Фото
5b619593147eba3e369d669d89141562.jpg

Голова КМДА Олександр Попов доручив відсторонити від займаної посади директора комунального управління з утримання зелених насаджень Шевченківського району Олександра Цимбалюка. Саме це підприємство займалося закупівлею італійських каштанів сорту м'ясочервоний Бріоті для висадки на Хрещатику.

"Зараз я даю доручення негайно усунути від посади керівника Зеленбуду, поки йде розслідування", - заявив сьогодні Попов на засіданні колегії КМДА. Він зазначив, що якщо винною буде визнана українська сторона, то особисто простежить, щоб винні відповіли "по повній програмі".

При цьому Попов звернув увагу на те, що за підприємством Київзеленбуд, який займався цим питанням, не було жодного контролю.

Нагадаємо, експерти ботанічного саду ім.Фоміна встановили, що з 285 каштанів, висаджених у квітні на Хрещатику, тільки два дерева є анонсованими м'ясочервоними каштанами сорту Бріоті, який славиться своєю стійкістю до молі і несприятливого середовища. При цьому дві третини дерев виявилися звичайними кінськими каштанами. За результатами перевірки прокуратури, встановлено факти розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму майже 1 млн.грн. Договір на поставку саджанців каштана сорту м'ясочервоного Бріоті наприкінці 2012 року з ТОВ "Професійний садівник" уклало комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Шевченківського району.

Досьє на Олександра Попова

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини