RU

Під Києвом викрили виробництво фальсифікату фармгіганту Heel

16.05.2013, 13:14
Під Києвом викрили виробництво фальсифікату фармгіганту Heel - Фото
d847f5c2c0efa9cc59dca09d246f3a0a.jpg

Співробітники Служби безпеки спільно з міліцією та представниками Держслужби з лікарських засобів викрили у Василькові лінію з виробництва фальсифікованих медичних препаратів під відомим німецьким брендом Heel. Як повідомляє прес-служба СБУ, виявлені ліки на суму більше 30 млн. євро, вилучено 300 тис. упаковок прострочених препаратів, які могли потрапити на ринок.

"Лінія з виробництва неякісних лікарських засобів, фасувальний цех та складські приміщення перебували у Василькові Київської області. Встановлено, що понад 60 найменувань лікарських препаратів ввозилися в Україну автомобільним транспортом і надалі без будь-яких дозвільних документів фасувалися і реалізовувалися під виглядом продукції відомої європейської фармацевтичної корпорації через аптечні мережі ", - кажуть в СБУ.

14 травня під час перевірки на виробничих складах виявили 3 млн. 500 тис. упаковок ліків на загальну суму майже 30 мільйонів євро. Вилучили майже 300 тис. упаковок прострочених медичних препаратів, на яких були підроблені дати випуску і строки придатності
.

Під Києвом викрили виробництво фальсифікату фармгіганту Heel
 

Під Києвом викрили виробництво фальсифікату фармгіганту Heel

Усі склади опечатані. "Обладнання для нанесення маркування та термінів придатності, апаратура для розміщення на упаковках голографічних наклейок спрямована на відповідальне зберігання, - зазначають у прес-службі.

Розпочато кримінальне провадження за ст.321 ч. 1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

За даними
ТСН, всі медичні препарати зазначеної німецької фірми пообіцяли заборонити в найближчі час. У разі підтвердження факту порушення компанії можуть заборонити діяльність на території України. В українському представництві Heel інцидент поки не прокоментували унаслідок відсутності керівництва.

Фармацевтична компанія Heel - найбільший в світі виробник комплексних біологічних препаратів. Заснована в 1936 році. Ліки німецького фармгігантів відносяться до гомеопатичних препаратів альтернативної медицини. Асортимент компанії складають більше 1500 препаратів.

Фото: прес-служба СБУ України


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини