RU

Під Києвом прорвало Бортницьку станцію аерації

17.01.2012, 10:35
Під Києвом прорвало Бортницьку станцію аерації - Фото
02189b49549635c2713178c9ad09cc71.jpg
Сьогодні, 17 січня, о 0:30 на території Бортницької станції аерації (БСА), на самопливному Лівобережному колекторі діаметром 3 тис. мм стався провал розмірами 10 на 10 м і глибиною 8 м.

Як повідомляє прес-служба Київводоканалу, для здійснення першочергових заходів з ліквідації аварії стічні води переведено з Новодарницького на Позняківський колектор. Для локалізації провалу задіяні аварійні бригади департаменту експлуатації каналізаційного господарства, зокрема фахівці ділянки колекторів глибокого закладення.

Крім того, почав роботу оперативно створений штаб з ліквідації аварійної ситуації в складі провідних технічних фахівців на чолі з головою правління ПАТ АК Київводоканал Валерієм Ченчевим.

На місці провалу працює електротехнічна лабораторія технічного департаменту Київводоканалу для з'ясування способів усунення аварії та необхідних для цього ресурсів.

У Київводоканалі зазначають, що неодноразово інформували про катастрофічну ситуацію, пов'язану із зносом каналізаційної системи, і необхідністю модернізації, особливо в частині єдиної на все місто Київ очисної станції - Бортницької станції аерації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини