RU

Після спроби затримання Пилипишин потрапив у реанімацію

22.04.2011, 11:10
Після спроби затримання Пилипишин потрапив у реанімацію - Фото
82879bf55ed27285c674f091c08f61d7.jpg

Після спроби затримання Пилипишин потрапив у реанімацію

Співробітники правоохоронних органів сьогодні вночі намагалися затримати екс-главу Шевченківського району столиці, колишнього народного депутата від Блоку Литвина Віктора Пилипишина (на фото). Зараз політик перебуває у реанімації у несвідомому стані. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомила прес-секретар В.Пилипишина Ганна Денисенко.

"Віктора Пилипишина намагалися затримати сьогодні приблизно о другій годині ночі у Діагностичному центрі у Києві. Прийшли, напевно, всі правоохоронці міста, які не спали, оскільки їх було близько 40 осіб. Це були співробітники СБУ, прокуратури, міліції... Вони оточили територію, зайшли у палату, але оскільки у той момент Віктор Петрович був під капельницею і не був готовий куди-небудь їхати, лікарі перешкодили тому, щоб його транспортували. Внаслідок допиту його довели до реанімації. Зараз Віктор Петрович перебуває в несвідомому стані", - зазначила Г.Денисенко.

За її словами, до В.Пилипишина нікого не пускають, зокрема дружину і дочку, а під його палатою чергують слідчий і бійці спецназу.

До того ж прес-секретар політика не сказала, чи пред'являли співробітники правоохоронних органів які-небудь документи на затримання.

"Коли приїхав юрист Віктора Петровича, який має право бути присутній під час допиту, він вже був у реанімації, тому розповісти про те, пред'явили йому якісь документи чи ні, і як йому представилися, не міг", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що прокуратура Києва порушила кримінальну справу щодо В.Пилипишина. Йому пред'явлено обвинувачення у перевищенні влади і службових повноважень (ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України), які завдали громаді збитків на суму понад 15 млн. грн.

Вчора В.Пилипишин був викликаний у міське Управління у боротьбі з організованою злочинністю. "Я лежу в лікарні з гіпертонічною кризою вже тиждень. Зараз до мене прибули п'ятеро представників УБОЗ Києва з вимогою негайно прибути у відділення", - зазначав В.Пилипишин, додавши, що нікуди не збираєтсья їхати, тому що "у них немає на це права".

Ольга ВОЙТОВИЧ

Віктор Пилипишин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини