RU

Підприємця оштрафували на 6,5 млн.грн. за зарплату у конвертах

13.07.2009, 15:59

Податківці Деснянського району Києва, перевіряючи діяльність бізнесмена, який займався технічним обслуговуванням і ремонтом автомобілів, з'ясували, що наприкінці минулого року протягом кількох місяців він платив своїм підлеглим зарплату у конвертах, однак податок з доходів фізичних осіб в розмірі більше за 2 млн.грн. вирішив не платити. У зв'язку з цим сума донарахованого податку і штрафу для підприємця становила 6,5 млн.грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві, підприємець жодного разу не подав звіти у податкову інспекцію. При цьому з'ясувалося, що він виплатив зарплату в конвертах на суму майже 14,5 млн.грн.

У Державній податковій адміністрації також наголосили, що запросили підприємця у податкову інспекцію для надання пояснень, однак він не з'явився. Матеріали перевірки було передано у податкову міліцію. Підприємця затримали і направили в інспекцію для надання пояснень і їх документального підтвердження.

Слідчі податкової міліції Деснянської інспекції порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини