Підлеглий Черновецького попався на хабарі (доповнено)

Підлеглий Черновецького попався на хабарі (доповнено) - Фото
19.10.2010, 12:50

Начальник одного з головних управлінь столичної мерії вимагав від підприємця за безперешкодне продовження виконання робіт за договором, укладеним з управлінням, единоразово 100 тис. грн. і надалі 20 тис. грн. щомісяця

Підлеглий Черновецького попався на хабарі (доповнено)
Прокуратура Києва за матеріалами СБУ порушила кримінальну справу щодо одного з начальників головних управлінь Київської міської держадміністрації (КМДА) за отримання хабара. Правоохоронні органи затримали чиновника під час отримання частини необхідної суми.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, чиновник вимагав від підприємця за безперешкодне продовження виконання робіт за договором, укладеним з управлінням, единоразово 100 тис. грн. і надалі 20 тис. грн. щомісяця.

Співробітники СБУ затримали начальника головного управління КМДА під час отримання частини хабара на суму 50 тис. грн.

Розслідування кримінальної справи, порушеної за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України, доручено слідчому відділу столичної прокуратури.

Доповнено: Начальника Головного управління транспорту КМДА Олексія Бархатова затримали під час отримання хабара 18 жовтня у Шевченківському районі Києва в момент отримання частини необхідної суми. За інформацією СБУ, 35-річний чиновник брав гроші у службовому кабінеті під час обідньої перерви.


Черновецький та його команда: добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>