RU

Підлеглі Черновецького попалися на хабарі

17.06.2010, 17:55

Співробітники відділу Державної служби у боротьбі з економічною злочинністю районного управління столичної міліції спільно з ГУ СБУ у Києві 16 червня затримали двох керівників одного із столичних комунальних підприємств за підозрою в отриманні хабара.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі київської міліції, чиновники були затримані в одному з ресторанів.

Встановлено, що вони вимагали і отримали від представника ТОВ, що надає медичні послуги, хабар у розмірі 45 тис. грн. за видачу ордера на тимчасове порушення благоустрою.

У міліції зазначили, що спочатку один із хабарників вимагав 50 тис. грн., погрожуючи у разі невиплати зносом добудування і накладенням штрафу. Однак під час перемовин з представником медзакладів погодився зменшити суму до 45 тис. грн.

Щодо одного із затриманих прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України(отримання хабара). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років і заборона обіймати певну посаду на термін до 3 років.

Одиного з чиновників затримали згідно зі ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу України, другого відпустили під підписку про невиїзд.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини