RU

Під Києвом виявили тліючі торфовища

06.08.2010, 11:45

У Київській області сьогодні виявлено шість осередків тління торфовищ. Керівник київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк відкликає з відпусток голів районних адміністрацій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Присяжнюк наголосив, що при цьому відкритого вогню на сьогодні у Київській області не спостерігається. Він наголосив, що найбільша пожежна небезпека зберігається у Бородянському, Іванківському, Васильківському і Києво-Святошинському районах Київської області.

А.Присяжнюк попросив керівників місцевих органів влади надати допомогу бригадам МНС, які працюють на місцях, а також організувати роз'яснювальну роботу з громадянами перед вихідними, "щоб жодна людина в лісі не з'явилася". Зокрема, за його словами, необхідно перекопати всі в'їзди в ліс і взяти під контроль лісові бази відпочинку.

А.Присяжнюк наголосив, що в нинішніх погодних умовах відпочивати краще на берегах озер і річок, а перебування в лісі небезпечне не тільки для навколишнього середовища, але й для самих відпочивальників.

Він також звернувся до прокурора Київської області з проханням давати принципову оцінку кожному виникненню пожежі з вини громадян, і не просто порушувати кримінальні справи,але й притягувати винних до відповідальності.

Крім того, А.Присяжнюк вказав, що кожний голова райдержадміністрації і кожний мер міста несуть персональну відповідальність за ппожежну безпеку в своєму районі.

Лісові пожежі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини