RU

Під Києвом будуватимуть нові житлові масиви

29.09.2010, 18:00

Столична влада збирається залучити інвестиції для будівництва житлових будинків на території Київської області. Пропозиції від інвесторів про будівництво житлових масивів під Києвом вже є. Про це сьогодні журналістам заявив перший заступник мера столиці Олександр Попов.

"У нас сьогодні є пропозиції від інвесторів, які готові будувати практично нові мости або невеликі селища чисельністю 5-6 тисяч осіб. Це дуже сучасні житлові масиви з всією інфраструктурою. Коли на них дивишся, бачиш 22-ге століття. Дуже цікаві архітектурні розробки. Київ може розвиватися так, коли люди проживають на екологічно чистих територіях поруч із Києвом, а працюють у місті", - сказав О.Попов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, конкретні проекти вже розроблені японськими архітекторами. До того ж чиновник не став називати суми інвестицій. "Це приватні інвестиції, вони різні можуть бути залежно від того, наскільки цей проект буде привабливим для людей. Це будуть великі інвестиції. Я бачу потенціал Києва і Київської області - це десятки мільярдів доларів, до того ж найближчі 3-4 роки, максимум - 5 років", - заявив О.Попов.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини