RU

Озеленення за 4 мільйони: на Хрещатику висадять 300 каштанів

07.09.2012, 17:03
Озеленення за 4 мільйони: на Хрещатику висадять 300 каштанів - Фото
dead1b50aa5019e69e72ad53bd4ab445.jpg
На початку жовтня на головній вулиці Києва висадять нові каштани. 289 саджанців з'являться на місці пнів і сухостою, вирубку якого почали в кінці серпня. Як повідомляє прес-служба міськдержадміністрації, спеціальна комісія прислухалася до думки вчених і віддала перевагу сорту Бріоті, який не псує міль.

"Нові каштани ми придбаємо шляхом проведення відповідного тендеру, як передбачено чинним законодавством України, і в ньому зможе взяти участь будь-яка фірма. Згідно з розпорядженням КМДА, на капітальний ремонт зелених насаджень на Хрещатику виділено 4 млн. грн. Крім закупівлі 289 саджанців каштанів, в цю суму входить вартість пересаджування 65 дерев, вартість корчування 224 пнів, заміна землі, а також транспортні витрати", - заявив гендиректор комунального підприємства Київзеленбуд Михайло Царенко.

Він додав, що каштани сорти Бріоті невимогливі і дуже стійкі, тому повинні будуть радувати киян довго.

Нагадаємо, навесні на Хрещатику спиляли всохлі кінські каштани. Перед самим початком чемпіонату Євро-2012 вирубали близько 100 молодих лип - значна частина дерев потрапила в межі фан-зони. Ці липи посадили на центральній вулиці в 2007 році, саджанці були закуплені в Німеччині приблизно за 23 тис. євро. Перед цим, щоб звільнити місце для німецьких лип, на вулиці вирубали каштани. Влада мотивувала рішення тим, що липи більш стійкі до шкідників і хвороб. Тим не менш, липи гинули так само, як і каштани - через попадання в грунт великої кількості солі і загазованості повітря.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини