RU

Отруєння в київському дитсадку: зростає кількість постраждалих

21.06.2013, 14:49
Отруєння в київському дитсадку: зростає кількість постраждалих - Фото
5a6e1373b60ca22f881c18e848a510c5.jpg
У інфекційні відділення столичних лікарень госпіталізовано 40 дітей і один співробітник дитячого садка № 455, постраждалі внаслідок отруєння харчовими продуктами. Попередній діагноз - гостра кишкова інфекція, гастроентероколіт середнього ступеня тяжкості. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

З метою розслідування випадку групового захворювання була створена комісія Держсанепідслужби, яка попередньо встановила, що основною причиною спалаху є вживання дітьми вермішелевої запіканки з курячим м'ясом і яйцями. Причому дане блюдо не було передбачено в затвердженому двотижневому перспективному меню.

Виникненню і поширенню спалаху сприяли недотримання правил технології приготування страв, санітарно-епідеміологічного та дезінфекційного режимів в установі, порушення правил особистої гігієни персоналом (кухарем, комірником, медичною сестрою), порушення термінів реалізації та умов зберігання вершкового масла, порушення ведення медичної документації та термінів проходження профілактичних медичних оглядів персоналом.

Крім того, фахівці Держсанепідслужби України провели перевірку баз постачальників продукції в дошкільний навчальний заклад. Порушень вимог санітарного законодавства з утримання приміщень, умов і термінів зберігання продуктів і транспортування не виявлено. Для лабораторного дослідження відібрані змиви на патогенну мікрофлору з внутрішніх поверхонь спецавтотранспорту.

Нагадаємо, перші постраждалі почали звертатися за допомогою 19 червня. Дитячий садок № 455 тимчасово закритий. Порушено кримінальну справу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини