RU

Освітлення у Києві працюватиме за планом

15.07.2008, 16:18

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про розробку Програми з освітлення доріг, мостів будинків і пам'ятників столиці та "Світлового плану Києва".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА), відповідно до розпорядження, КК "Київавтодор", як замовник розробки вказаної Програми, на тендерних засадах визначить генеральну проектну організацію з розробки Програми, а також генеральну підрядну організацію з реалізації заходів цього документу.

До художнього зовнішнього освітлення будинків та споруд залучатимуть і замовників розміщення рекламних площ. Відповідні пропозиції вноситиме Головне управління з питань реклами КМДА.

Контролюватиме стан художнього освітлення споруд та пам'ятників культурної спадщини Головне управління контролю над благоустроєм КМДА.

Розпорядженням також затверджується склад комісії з координації та контролю над станом розробки і реалізації Програми. Головою комісії призначено першого заступника голови КМДА Дениса Басса.

Нагадаємо, зараз у столиці продовжується реалізація адресної програми об'єктів капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення у 2008 році, яка включає в себе модернізацію світлових об'єктів на вулицях міста, архітектурних пам'ятниках, мостах та дорогах.

Досьє на Леоніда Черновецького >>>

Досьє на Дениса Басса >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини