RU

Опозиція оскаржила в суді чергове засідання Київради

26.09.2013, 17:22
Опозиція оскаржила в суді чергове засідання Київради - Фото
ab790f80b1064ae51bf0fd37abf89c71.jpg
Віталій Кличко і група депутатів від партії УДАР звернулися до Київського окружного адмінсуду з позовом проти керівництва Київради. Партійці збираються в суді визнати недійсним розпорядження секретаря міськради Галини Гереги про проведення 2 жовтня чергового засідання.

Як повідомляє прес-служба УДАР, в позові зазначається, що відповідно до пункту 7 статті 22 регламенту Київради, про рішення скликати засідання міськради має бути відомо зі ЗМІ не пізніше, ніж за 10 днів до його проведення.

Депутати повідомили, що у них відсутні дані про публікації розпорядження Гереги в якому-небудь друкованому періодичному виданні.

У своєму другому позові депутати від УДАРу попросили суд зобов'язати міськраду оприлюднити проекти рішень засідання Київради, яке заплановане на 2 жовтня. Партія посилається на частину третю Закону України "Про доступ до публічної інформації", де вказується, що проекти рішень публікуються не пізніше, ніж за 20 днів до проведення засідання.

Ударівці хочуть, щоб суд визнав дії Гереги неправомірними та зобов'язав опублікувати всі проекти рішень.

Нагадаємо, Герега підписала розпорядження про проведення засідання Київради 2 жовтня о 10:00. Опозиційна партія Батьківщина закликала киян прийти в цей день до будівлі міськради на акцію протесту.

Опозиція і незалежні спостерігачі вважають, що повноваження Київради VI скликання закінчилися 2 червня 2013, і всі засідання, скликані після цієї дати, незаконні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини