RU

Опозиція: Черновецький потрібен владі як громовідвід

08.02.2011, 13:35

Відсутність мера Києва Леоніда Черновецького на роботі вигідна нинішній владі, але пост градоначальника він зберігає як людина, на яку можна перекласти відповідальність за всі біди столиці. Про це заявила глава фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова.

"Відсутність Черновецького не непокоїла владу, оскільки це було їй вигідно. Владі немає сенсу шукати мера, а тим більше звільняти його за халатне ставлення до службових обов'язків, оскільки він потрібен їй, як громовідвід. Владі потрібен хтось, щоб перекладати відповідальність за всі біди столиці, тому Черновецький залишається на посту мера, хоч нічого не зробив і не може зробити як слід", - зазначила Т.Меліхова, яку цитує прес-служба фракції.

Вона наголосила, що саме напередодні введення у дію збільшених тарифів на житлово-комунальні послуги Прем'єр-міністр Микола Азаров "нарешті почув питання журналістів: "Де мер?" і вчинив навколо його відсутності галас".

Т.Меліхова впевнена, що якби М.Азаров справді хотів знайти Л.Черновецького, він звернувся б не до глави КМДА Олександра Попова і ЗМІ, а до правоохоронних органів.

"На сьогодні пропрезидентська сила повноправно керує містом при формальному існуванні посади мера, як управлінця містом, і владу влаштовує подібна схема", - зазначає глава БЮТ у Київраді.

До того ж Т.Меліхова наголосила, що Л.Черновецького потрібно не шукати, а переобирати, оскільки його відсутність є прямою підставою для проведення виборів на пост мера столиці.

"Замість того, щоб шукати Л.Черновецького... в якого немає ні повноважень, ні бажання працювати, мера треба усунути від виконання обов'язків і призначити нові вибори, за допомогою яких кияни вирішать, кому довірити Київ", - переконана вона.

Тетяна Меліхова: біографія та добірка новин>>>
Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини