RU

Опитування: чи не затримується у Києві початок опалювання багатоквартирних будинків

06.10.2010, 14:45
Опитування: чи не затримується у Києві початок опалювання багатоквартирних будинків - Фото
0f42f88218e93de3259ee74cd55349fd.jpg

Опитування: чи не затримується у Києві початок опалювання багатоквартирних будинків

Голова правління компанії "Київенерго" Едуард Соколовський ще 1 жовтня рапортував про повну готовність до подачі тепла у будинки киян у будь-який час. Опалювальний сезон повинен починатися не пізніше 15 жовтня. За Правилами ж підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затвердженим наказом Міністерства палива і енергетики і МінЖКГ, "включення систем опалювання здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, що протягом трьох діб середня добова температура повітря не перевищує 8°C". Згідно з даними Гідрометцентру, починаючи з неділі, 3 жовтня, середньодобова температура у Києві тримається на рівні 6-8 градусів і не збільшиться протягом найближчих 10 днів.

Враховуючи різке зниження температури, Кабінет Міністрів України вчора розпорядився невідкладно почати в Україні опалювальний сезон.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи не затримується у Києві початок опалювання багатоквартирних будинків. Приєднатися до голосування >>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини