RU

ООН покажуть, як влада руйнує пам'ятники в Києві

23.06.2011, 10:44
ООН покажуть, як влада руйнує пам'ятники в Києві - Фото
298539cd04ee6535d5e41d0f2037f927.jpg

ООН покажуть, як влада руйнує пам'ятники в Києві

Біля представництва ООН у Києві сьогодні відбудеться акція протесту проти дезинформації українським чиновниками керівництва ЮНЕСКО про стан збереження історичних пам'ятників в столиці. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили активісти ініціативи "Збережи старий Київ".

Акція відбудеться в формі фотовиставки під відкритим небом, на якій будуть представлені найбільш кричущі факти знищення об'єктів культурної спадщини столиці, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО.

За словами активістів, за сприяння української сторони та ряду будівельних компаній в Парижі вже готують проект рішення ЮНЕСКО відносно України, яке "базується на відвертій брехні, авторами якої є цілком конкретні особи в Україні".

За інформацією представників ініціативи "Збережи старий Київ", українська сторона повідомила ЮНЕСКО про те, що в Києві діє мораторій на будівництво в центрі, що по будівлі на Кловському узвозі, 7 (яка "затіняє" Лаврську
дзвіницю) винесена резолюція Держкультспадщини, а також про те, що будівництво в історичній частині Києва знаходиться під контролем прем'єр-міністра і КМДА.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини