RU

Онищенко залишає посаду голови Росспоживнагляду

22.10.2013, 12:46
Онищенко залишає посаду голови Росспоживнагляду - Фото
Геннадій Онищенко (фото - ЕРА)
Голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко залишає посаду у зв'язку із закінченням терміну повноважень. Про це повідомила віце-прем'єр російського уряду Ольга Голодець, коментуючи повідомлення про його можливу відставку.

За її словами, новим керівником буде призначена його заступник Ганна Попова. Голодець підкреслила, що "Попова - кваліфікований лікар і хороший спеціаліст". Сам Онищенко від коментарів відмовився.

У Росії 63-річний Геннадій Онищенко запам'ятався своєю непримиренною боротьбою з шкідливими звичками населення та епідеміями, включаючи свинячий і пташиний грип, а також гучними публічними заявами. Однією з таких заяв стала фраза Онищенка, яка прозвучала в ефірі однієї з радіостанцій - про те, що сам він не хворів вже кілька десятків років.

В історію міжнародних відносин Онищенко увійде завдяки заборонам на імпорт до Росії продуктів харчування з інших країн, в тому числі цукерок української корпорації Roshen, грузинського і молдавського вина, грузинської мінеральної води та литовської молочної продукції.

На адресу чиновника нерідко висловлювалися докори в тому, що деякі обмеження Росспоживнагляду, яким він керував майже десять років, могли мати швидше зовнішньополітичні, ніж санітарні передумови.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі

Досьє на Геннадія Онищенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини