RU

Олімпійці отримали квартири у Києві

18.11.2008, 17:07

Усі герої ХХІХ літніх Олімпійських ігор у Пекіні, які потребували поліпшення житлових умов, отримали квартири від столичної влади. Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Журавський під час вручення ордерів на отримання квартир призерам Олімпіади-2008.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, В.Журавський, зокрема, зазначив: "У цьому році на літніх Олімпійських іграх в Пекіні українські спортсмени завоювали 27 олімпійських нагород. У свою чергу, під час своєї зустрічі з олімпійськими чемпіонами Київський міський голова Леонід Черновецький обіцяв, що всі спортсмени-кияни, які потребували поліпшення житлових умов і стояли на квартирній черзі, отримають квартири від столичної влади. Раніше квартири отримали Заслужений майстер спорту з вільної боротьби, срібний призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор Василь Федоришин і Заслужений майстер спорту з дзюдо, бронзовий призер ХХІХ літніх Олімпійських ігор Роман Гонтюк. Сьогодні ми вручаємо ще три квартири героям Олімпіади в Пекіні".

Ордери на отримання квартир у столиці вручили Заслуженому майстру спорту з вільної боротьби, бронзовому призеру ХХІХ літніх Олімпійських ігор Тарасу Даньку, Заслуженому майстру спорту з вільної боротьби, бронзовій призерці ХХІХ літніх Олімпійських ігор Ірині Мерлені і Заслуженому майстру спорту з багатоборства, золотій призерці ХХІХ літніх Олімпійських ігор Наталії Добринській.

Нагадаємо, на початку вересня Л.Черновецький привітав спортсменів-киян, які взяли участь у ХХІХ літніх Олімпійських іграх у Пекіні, і вручив ордери на квартири Василю Федоришину і Роману Гонтюку.

На Олімпіаді-2008 збірна України виграла 27 медалей, посівши 11-те місце в медальному рейтингу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини