RU

Один з найвідоміших магазинів в центрі Києва закривають

04.03.2013, 13:03
Один з найвідоміших магазинів в центрі Києва закривають - Фото
Фото: svidomo.org

У середу, 6 березня, на майдані Незалежності закриють магазин, який багато киян називають легендарним. Про це повідомила прес-служба народного депутата (ВО Батьківщина) Олександра Бригинця.

"Український хліб" наказав довго жити... ще не наказав, але ось-ось накаже: з 6 березня припинить роботу легендарний магазин, одна з родзинок старого майдану Незалежності, - заявив депутат.

"Україна - хлібна держава, житниця Європи, але це в минулому. Місце, де знають, як робити найсмачніший хліб, але не роблять. Тож в моді головний продукт з Білорусі та Литви", - додав Бригинець. Він наголосив, що символічним в даній ситуації була б поява на місці магазину "Український хліб" закладів "Китайський ширвжиток", "Дешева розливайка" або музею покращення.

Про заплановане закриття магазину ЗМІ писали з початку лютого, його співробітники розповідали, що заклад продають. Повідомлялося, що "Український хліб" припинить роботу після того, як компанія-власник відкриє міні-маркет з такою ж назвою на Малій Житомирській. Закриття пояснювали тим, що торгівля хлібом, з урахуванням державного регулювання цін на соціальні сорти, не приносить прибутку. Хто заїде на місце магазину, в компанії не говорили.

"Український хліб" існує з 50-х років, спочатку він носив назву "Український коровай". За хлібобулочними виробами кияни шикувалися в довгі черги - хліб тут вважався найсмачнішим в Києві. Ціни в магазині завжди були трохи вищі за середні по місту, однак цінителів якісного продукту це не бентежило.

Досьє на Олександра Бригинця

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини