RU

Оболонь знову з гарячою водою

07.05.2009, 15:53

ВАТ "Київгаз" сьогодні о 12:20 відновив подачу газу на РК "Дніпроводська", яку обслуговує АК "Київенерго". Вже за годину після цього фахівці компанії відновили подачу гарячої води споживачам Оболонського району столиці.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АК "Київенерго", обладнання працює у нормальному режимі.

Нагадаємо, у вівторок РК "Дніпроводська" було відключено через борг АК "Київенерго" перед ДК "Газ України" у розмірі 508 млн.грн. Таким чином, без гарячої води залишилися 21 житловий будинок, школа і дитячий садок на вулицях Дніпроводській, 8 Березня, Джерельній і пров. Джерельному.

Крім того, 21 квітня 29 житлових будинків і 8 відомчих споруд Оболонського району Києва залишилися без гарячої води внаслідок відключення РК "Дніпроводська" від газопостачання. Тиск газу було припинено через борг АК "Київенерго" перед ДК "Газ України" у розмірі 473 млн.грн.

Також нагадаємо, що 27 квітня ВАТ "Київгаз" у повному обсязі припинило подачу газу на РК "Нивки" і СТ-2. Внаслідок цього обладнання автоматично відключило казани для підігрівання гарячої води. Таким чином, без гарячого водопостачання залишилися житлові будинки, лікарні, дитсадки, школи і адміністративні установи у Подільському, Святошинському, Шевченківському і Оболонському районах столиці. Однак, у той самий день гаряче водопостачання було відновлено.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини