RU

Інвестори готові модернізувати житловий фонд Києва

22.02.2012, 15:00
Інвестори готові модернізувати житловий фонд Києва - Фото
3c7349654e9bcba17519132e1c17b8aa.jpg
Київ розробляє інвестиційні проекти, які будуть спрямовані на поліпшення житлового фонду. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Як повідомляє прес-служба КМДА, Крамаренко відзначив, що є ряд пропозицій від районів з утеплення будівель і переоснащення котелень за рахунок інвестора. "Під час останніх комісій чотири адреси запропонував Подільський район і вісім адрес - Дарницький. Суть пропозиції: інвестор здійснює оформлення та утеплення фасаду житлового будинку, а натомість отримує право розміщувати на цьому фасаді рекламу. Правда, таку схему можна реалізувати тільки з тими будинками , які розташовані вздовж доріг. Крім того, є ряд адрес (зараз такі певні в Печерському й Дарницькому районах), де інвестор може узяти на себе заміну обладнання теплопунктів на більш сучасні. Завдяки новому обладнанню буде заощаджуватися 20-25% енергоресурсів, інвестор же завдяки новому, а значить більш компактному обладнанню, отримає в своє розпорядження звільнилися площі", - пояснив Крамаренко.

Він зазначив, що таку схему взаємодії з інвесторами можна поширити на все місто, і зараз перед районам поставлена ​​задача відпрацювати всі адреси, де можливо залучити інвесторів до утеплення будівель і переобладнанню теплопунктів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини