RU

Інтерпол перевіряє інформацію про затримання соратниці Черновецького у Великобританії

22.06.2011, 15:38
Інтерпол перевіряє інформацію про затримання соратниці Черновецького у Великобританії - Фото
485ec21ebad7f0d9c43e4185dcf7b956.jpg

Інтерпол перевіряє інформацію про затримання соратниці Черновецького у Великобританії
Українське бюро Інтерполу перевіряє інформацію про затримання у Великобританії колишнього начальника головного управління економіки та інвестицій Київської міської держадміністрації Марини Погибко. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив керівник робочого апарату Укрбюро Інтерполу Василь Неволя.

"Ми перевіряємо інформацію про затримання, вчора звернулися з питаннями до наших колег. Поки офіційної інформації у нас немає", - сказав Неволя.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі управління СБУ у Києві, слідчий відділ управління СБУ розслідує кримінальну справу за підозрою чиновниці у розтрачанні коштів КП Київреклама.

Досудовим слідством встановлено, що у квітні 2010 року директор комунального підприємства за попередньою змовою з Погибко, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснили розтрачання грошових коштів підприємства на суму 2 млн. 464 тис. грн.

Управління СБУ у Києві 1 лютого 2011 року порушило кримінальну справу щодо цих осіб за ознаками злочину, передбаченого ч.5. ст. 191 Кримінального кодексу України.

Досудове слідство щодо колишнього директора КП Київреклама завершено і передано до суду, зазначили у СБУ.

Погибко був оголошений у міжнародний розшук.

Нагадаємо, Погибко була призначена на посаду начальника головного управління економіки та інвестицій КМДА восени 2009 року. До цього вона працювала у "Правекс-банку" з 2004 року. Починала трудову діяльність з посади економіста відділу маркетингу, потім обіймала посаду директора Департаменту маркетингу, а в травні 2007 року була призначена на посаду віце-президента банку.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини