RU

Новорічна ялинка в Києві: визначено фіналістів конкурсу (фото)

16.07.2012, 11:14
Новорічна ялинка в Києві: визначено фіналістів конкурсу (фото) - Фото
Фото: kievcity.gov.ua
У Києві відбувся другий етап конкурсу з розгляду пропозицій зовнішнього вигляду новорічної ялинки на майдані Незалежності "Ялинка-2013". Як повідомляє прес-служба КМДА, під час засідання дві компанії-фіналісти конкурсу представили проекти новорічної красуні.

Так, компанія з міста Енергодар запропонувала встановити ялинку конусної форми, довжиною 36 метрів і вагою 15 тонн. Прикрасити ялинку запропонували традиційним убранням, яке буде виглядати однаково естетично і вдень, і вночі.


елка.jpg


Компанія з міста Іллічівськ представила проект 36-метрової ялинки вагою 30 тонн. При цьому, за задумом компанії, її установка не зажадає додаткової спецтехніки - монтаж конструкції буде здійснюватися зсередини.

елка.jpg


Після жвавої дискусії комісія прийняла рішення на користь пропозиції Іллічівської компанії. Члени комісії визнали оригінальним вид конструкції, який за формою нагадує дерево. Крім того, фахівці цієї компанії заявили про можливість застосування майже 400 варіантів світлової ілюмінації.

елка2.jpg


Щоб остаточно вирішити, яка ялинка стане символом Нового 2013 року, комісія направить обидва проекти на експертизу в Головне управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА, фахівці якого нададуть висновки про дотримання норм безпеки, в тому числі й при установці конструкції вагою 30 тонн.

Також конкурсна комісія обговорила й художнє оформлення новорічної ялинки, його тематику і можливість використання різних оригінальних варіантів в наступні роки. У цьому році планується прикрасити ялинку візерунками національного орнаменту з усіх регіонів України.


Фото: прес-служба КМДА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини