RU

Новий вагон київського метро. Знайди 10 відмінностей

21.01.2009, 14:48

Новий вагон метро, що курсує на Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену, принципово відрізняється від своїх попередників.

Зокрема, у нього обтічна форма на відміну від звичного квадратного.

Крім того, у кожному вагоні встановлено відеокамеру, зображення якої виводиться на монітор в кабіні машиніста.

Двері у вагоні відкриваються назовні, що забезпечує безпеку експлуатації, захищає від проникнення пилу і вологи, забезпечує підвищену шумоізоляцію. Також для роботи поїзда у вечірні години в умовах малого пасажиропотоку є можливість не відкривати двері на кожній зупинці - всі двері оснащені спеціальною кнопкою для індивідуального відкриття, тобто пасажири зможуть відкрити двері на тій станції, де це необхідно.

Ще однією перевагою нового вагона стала примусова постійна вентиляція (в старому - за рахунок руху поїзда), а в кабіні машиніста встановлено кондиціонер.

Поручні обладнані так, що пасажири можуть триматися за них у будь-якій точці салону. Сидіння окремі, вкриті спеціальною тканиною для більшого комфорту пасажирів.Також у складі поїзда є вагон, спеціально обладнаний для проїзду інвалідів на візках.

Головні вагони обладнані пристроями для виходу пасажирів на колію у разі евакуації в умовах тунелю.

Нагадаємо, новий сучасний поїзд виробництва ВАТ "Крюківський вагонобудівний завод" курсує на Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену з вчорашнього дня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини