RU

Новим секретарем Київради стала мільярдер

20.04.2011, 15:15
Новим секретарем Київради стала мільярдер - Фото
572cf540e4b76a4336497e4ebdff6224.jpg

Новим секретарем Київради стала мільярдер

Депутати Київради сьогодні обрали нового секретаря міськради. Нею стала депутат від ГАК, фінансовий директор мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" Галина Герега. За таке рішення проголосували 89 депутатів з 90 зареєстрованих у залі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, кандидатуру Г.Гереги вніс мер Києва Леонід Черновецький.

"Дозвольте мені скористатися моїм правом і внести на пост заступника Київського міського голови-секретаря Київради кандидатуру Гереги Галини Федорівни", - сказав Л.Черновецький.

За словами мера Києва, депутати і він особисто знають Г.Герегу "як порядну людину, як фахівця, який має високий рівень професійних здібностей".

Л.Черновецький також зазначив, що Г.Герега "пройшла шлях від інженера-технолога до співзасновника мережі будівельно-господарських супермаркетів "Епіцентр", та під її керівництвом сьогодні працюють понад 19 тисяч людей".

"Вона - одна з найкращих топ-менеджерів України. І я думаю, що вона виявить якості ефективного менеджера і в сесійній залі. Прошу підтримати запропоновану мною кандидатуру", - сказав Л.Черновецький.

Мер Києва привітав Г.Герегу з призначенням, а екс-секретар Київради Олесь Довгий вручив їй букет квітів.

Нагадаємо, вчора депутати Київради відправили у відставку О.Довгого.

Г.Герега народилася у Львівській області. Закінчила Київський торгово-економічний інститут. З 2003 року - фінансовий директор мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр".

За версією журналу "Forbes" Г.Герега займає 38-му позицію у рейтингу 100 найбагатших бізнесменів України в 2011 році. Її майно оцінюється у $248 млн. Чоловік Г.Гереги, Олександр, посідає у цьому рейтингу 35 місце з майном у $279 млн.

Робота Київради: добірка новин>>>

Галина Герега: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини