Названі кращі й гірші райони Києва

Названі кращі й гірші райони Києва - Фото
Один з кращих районів Києва - Шевченківський
17.08.2012, 14:32

За результатами оцінки в першому півріччі 2012 року, кращими районами в Києві є Шевченківський, Печерський і Подільський

Підсумки діяльності столичних районів були підведені під час виїзного розширеного засідання колегії КМДА по темі: "Рейтингова оцінка діяльності районних у місті Києві державних адміністрацій за I півріччя 2012 року". Лідерами визнані центральні райони столиці, в той час як значно погіршився стан справ у Дніпровському і Голосіївському районах.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, райони оцінювалися на підставі 43 показників по восьми основних напрямках: економічний розвиток, інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність, державні фінанси, підтримка бізнесу, споживчий ринок, житлово-комунальне господарство, соціальний розвиток і ринок праці, охорону здоров'я.

У лідерах рейтингу виявилися Шевченківський, Печерський, Подільський та Солом'янський райони. Місця з п'ятого по восьме займають Дарницький, Оболонський, Голосіївський і Деснянський райони. Найгірші показники продемонстрували Дніпровський і Святошинський.

Так, покращилися показники Деснянського району по соціально-економічному розвитку. Район покинув ряди аутсайдерів і перемістився на 8 місце - істотно посилена робота в сфері підтримки бізнесу (5 місце проти 10-го), споживчого ринку (з 8-го на 2-е), соціального розвитку та ринку праці (з 7-го на 1-е).

У той же час, Дніпровський район, порівняно з результатами 2011 року, опустився з 7-го місця на 9-е, а Голосіївський - з 3-го на 7-е. Дніпровський район втратив позиції в інвестиційній сфері, спустившись з 3-го місця на 8-е, і в сфері державних фінансів (з 1-го на 10-е). Що стосується Голосіївського району, його рейтинг знижений через високі темпи зростання податкового боргу та заборгованості по орендній платі, низького обсягу обороту роздрібної торгівлі та низьких темпів зростання номінальної заробітної плати.