RU

Названі кращі й гірші райони Києва

17.08.2012, 14:32
Названі кращі й гірші райони Києва - Фото
Один з кращих районів Києва - Шевченківський
Підсумки діяльності столичних районів були підведені під час виїзного розширеного засідання колегії КМДА по темі: "Рейтингова оцінка діяльності районних у місті Києві державних адміністрацій за I півріччя 2012 року". Лідерами визнані центральні райони столиці, в той час як значно погіршився стан справ у Дніпровському і Голосіївському районах.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, райони оцінювалися на підставі 43 показників по восьми основних напрямках: економічний розвиток, інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність, державні фінанси, підтримка бізнесу, споживчий ринок, житлово-комунальне господарство, соціальний розвиток і ринок праці, охорону здоров'я.

У лідерах рейтингу виявилися Шевченківський, Печерський, Подільський та Солом'янський райони. Місця з п'ятого по восьме займають Дарницький, Оболонський, Голосіївський і Деснянський райони. Найгірші показники продемонстрували Дніпровський і Святошинський.

Так, покращилися показники Деснянського району по соціально-економічному розвитку. Район покинув ряди аутсайдерів і перемістився на 8 місце - істотно посилена робота в сфері підтримки бізнесу (5 місце проти 10-го), споживчого ринку (з 8-го на 2-е), соціального розвитку та ринку праці (з 7-го на 1-е).

У той же час, Дніпровський район, порівняно з результатами 2011 року, опустився з 7-го місця на 9-е, а Голосіївський - з 3-го на 7-е. Дніпровський район втратив позиції в інвестиційній сфері, спустившись з 3-го місця на 8-е, і в сфері державних фінансів (з 1-го на 10-е). Що стосується Голосіївського району, його рейтинг знижений через високі темпи зростання податкового боргу та заборгованості по орендній платі, низького обсягу обороту роздрібної торгівлі та низьких темпів зростання номінальної заробітної плати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини