RU

Названі злісні прогульники Київради

20.05.2011, 12:15
Названі злісні прогульники Київради - Фото
48e356cc9d0a407f6e83a9d1ed90ce75.jpg

Названі злісні прогульники Київради
Секретар Київради Галина Герега озвучила список депутатів прогульників, до якого потрапили дев'ять депутатів. Про це написав на своїй сторінці у "Facebook" депутат Київради від фракції "Республіка Київ" Олексій Давиденко.

"Більше року не виконують свою роботу депутати Лаврененко (Віталій Лаврененко, Блоку Черновецького, - ред.), Чуприна (Анатолій Чуприна, Блок Черновецького, - ред.), Іванов (Петро Іванов, Блок Черновецького, - ред.), Лавров (Ігор Лавров, Блок Черновецького, - ред.), Сергійчук (Валерій Сергійчук, Блок Черновецького, - ред.), Євлах (Олексій Євлах, Блок Черновецького, - ред.), Куровський (Олег Куровський, - ред.). Більше півроку - Супруненко (В’ячеслав Супруненко, Блок Черновецького, - ред.) і Парцхаладзе (Лев Парцхаладзе, - ред.)", - зазначив О.Давиденко.

"Від себе можу додати, що пані Герега коректно умовчала, що Архієпіскоп Павло (Петро Лебідь) (Партія регіонів, ред.) не відвідує засідання комісії з питань охорони здоров'я вже більше двох років", - пише депутат.

Нагадаємо, раніше Г.Герега закликала депутатів ходити на роботу. Вона також нагадала, що відповідно до Регламенту міськради, у разі невиконання депутатом обов'язків за участі у роботі постійної комісії, глава і члени комісії можуть розглянути питання доцільності перебування депутата в її складі.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини