RU

Навколо "Замкової гори" розгорається будівельний скандал

29.04.2009, 15:50

Навколо заповідника "Замкова гора" у Києві розгорається будівельний скандал.

Так, за словами місцевих жителів, районна влада вирішила таємно схвалити дозвіл на продаж і забудову цієї території під час сьогоднішніх громадських слухань. При цьому вони стверджують, що публічного оголошення про їхнє проведення не було.

Водночас, у Подільській районній у місті Києві адміністрації запевнили кореспондента ЛІГАБізнесІнформ в тому, що повідомили жителям про слухання: "Громадські слухання відбудуться сьогодні, о 17:00 за адресою Контрактова площа, 2. Наскільки мені відомо, оголошення про це були розклеєні скрізь".

При цьому у відділі внутрішньої політики адміністрації наголосили, що обговорюватися буде не забудова, а благоустрій парку: "Сьогоднішні слухання будуть присвячені питанням використання і відновлення парку "Замкова гора". Говорити про залучення інвесторів і визначення, хто ними стане, ще зарано, оскільки ця ділянка ще не передана районові у постійне користування. Можу передбачити, що будуть обговорюватися роботи із благоустрою парку та їхня вартість".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві реконструюють і облаштують 14 парків: парк ім. Рильського, парк "Партизанської слави", парк "Воїнів-інтернаціоналістів", парк "Дружби народів", парк культури і відпочинку "Гідропарк", парк відпочинку біля озера Редькине, "Народницький" парк, парк "Аськольдова могила", парк відпочинку на Замковій горі, парк ім. Генерала Потапова, парк "Вінницький", парк "Пушкінський", Володимирська гірка, парк культури і відпочинку "Нивки" (західна частина).

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини