RU

Наступного тижня кияни можуть залишитися без холодної води

20.08.2009, 17:25

АК "Київенерго" попереджає, що у випадку, якщо "АК "Київводоканал" не погасить борги перед компанією, поставки електроенергії водоканалу будуть обмежені. Про це на прес-конференції заявив голова правління АК "Київенерго" Едуард Соколовський.

Як повідомляє УНІАН, за словами Є.Соколовського, "Київводоканал" є найбільшим боржником за електричну енергію серед споживачів компанії. Так, сума боргу водоканала на сьогодні досягла 289,496 млн.грн. із загального боргу 625,474 млн.грн. Крім того, додатково "Київводоканал" заборгував 50 млн.грн. за послуги із підкачування холодної води. Він також додав, що щомісяця "Київенерго" витрачає більше як 1 млн.грн. на підтримку інфраструктури підкачування холодної води.

"Ми щиро сподівалися, що "Київводоканал" за два тижні встигне оформити всі необхідні документи. Але ця компанія акти з експлуатації насосного обладнання не підписала, і договір переукладати не поспішає. Керівництво водоканалу не бажає вести діалог, складати графіки платежів, як це роблять інші компанії, у яких є борги. Така поведінка дає нам підстави відключити боржника на законних підставах", - наголосив Є.Соколовський.

При цьому він відзначив, що відключення насосного обладнання, яке без договору експлуатує "Київводоканал" і відмовляється оплачувати такі послуги, не суперечить законодавству України, а відповідальність за наслідки несе компанія-боржник.

"Якщо водоканал після свят не почне розраховуватися, з 25 серпня почнемо відключати", - пообіцяв голова правління "Київенерго".

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини