RU

Наступне засідання Київради відбудеться у грудні, - Герега

13.11.2013, 16:36
Наступне засідання Київради відбудеться у грудні, - Герега - Фото
Галина Герега
Секретар Київради Галина Герега заявила, що наступного разу депутати Київради зберуться в грудні. Про це повідомляє gazeta.ua.

Вона також зазначила, що до кінця цього року потрібно провести чотири засідання, два з яких присвятити розгляду програми соціально-економічного розвитку та бюджету міста на 2014 рік. Зараз залишилося 146 нагальних питань, які потрібно проголосувати.

На сьогоднішньому засіданні Київради було прийнято 251 проект рішення, 140 з яких - земельні питання, 50 - питання власності.

Депутати Київради не підтримали проекти рішень, що стосуються передачі земельних ділянок публічному акціонерному товариству Київенерго, для експлуатації та обслуговування трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів. За словами Галини Гереги, зазначені житлові будинки ще не були підключені до опалення, тому ці рішення не будуть голосувати, поки не заслухають звіт представника Київенерго.

Як повідомлялося, сьогоднішнє засідання Київради проходило під посиленою охороною міліції. Біля будівлі столичної влади опозиція зібрала мітинг.

Як відомо, опозиція наполягає на тому, що термін повноважень київських депутатів завершився 2 червня цього року. Три опозиційні партії - Батьківщина, УДАР і Свобода - вимагають провести одночасно перевибори Київради і вибори мера столиці. Керівництво міськради і Партія регіонів наполягають на легітимності депутатського корпусу. Вибори столичного градоначальника провладна більшість Верховної Ради призначити відмовляється.

Досьє на Галину Герегу 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини