Нардепи вирішили визначити поняття "МАФ"

06.07.2010, 14:30

Народні депутати вирішили визначити поняття малої архітектурної форми. За проект закону про внесення доповнень до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" (щодо визначення поняття малої архітектурної форми) N5143 у першому читанні проголосував...

Народні депутати вирішили визначити поняття малої архітектурної форми. За проект закону про внесення доповнень до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" (щодо визначення поняття малої архітектурної форми) N5143 у першому читанні проголосував 301 народний депутат.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами автора законопроекту, народного депутата від НУНС Кирила Кулікова, прийняття цього законопроекту необхідне, оскільки "на сьогоднішній день хто може й хто не може видає акти про те, що є малою архітектурною формою, і на власний розсуд встановлює ці архітектурні форми".

До того ж К.Куліков зазначив, що документом пропонується визначити поняття малої архітектурної форми, а також пересувної форми для торгівлі і здійснення підприємницької діяльності.

Кирило Куліков: біографія та добірка новин >>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спецпроект"Китай" на Днепре: коронакризис дарит экономике Украины шанс. Что надо сделать