RU

Напередодні Євро-2012 Колесніков відкрив у Києві вертодром

06.06.2012, 14:14
Напередодні Євро-2012 Колесніков відкрив у Києві вертодром - Фото
Не так давно Колесніков відкрив новий термінал в аеропорту "Бориспіль"
Центр адміністративно-ділової авіації з вертолітним майданчиком, яка здатна приймати повітряні судна класу Мі-8, відкрили в середу міністр інфраструктури Борис Колесніков та директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Лубківський розповів, що основною функцією центру є прийом і відправка вертольотів, обслуговування чартерних рейсів. Також центр можуть використовувати для прийому офіційних делегацій, щоб уникнути пробок на київських дорогах. Під час проведення Євро-2012 в разі виникнення НС центр забезпечить надання екстреної допомоги - одна з основних вимог УЄФА.

За словами Колеснікова, сьогодні інвестори здали лише дві з п'яти черг будівництва - інші здадуть в експлуатацію пізніше. Загальний розмір вертодрому в районі Паркової дороги - 115 на 50,45 м, там розташувалися два майданчики для прийому вертольотів. Вертодром присвоєно клас Н-3: об'єкт розрахований на прийом важких вертольотів вагою до 13 тонн.

Будівництво адміністративно-ділового центру авіації почалося восени 2010 року. Замовник будівництва - ТОВ Амадеус Ко, генеральний проектувальник - спільне українсько-французьке підприємство Основа-Солсіф.

Досьє на Бориса Колеснікова

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини