RU

Намети на Майдані замінюють атракціонами

03.12.2010, 16:55

На площі Незалежності за суцільним металевим обгороджуванням під охороною співробітників міліції встановлюють головну ялинку країни і дитячі атракціони.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, площа перед монументом Незалежності по всьому периметру обгороджена суцільною сірою металевою огорожею, вздовж якої з внутрішнього боку через кожні 20-30 метрів стоять співробітники міліції. Каркас новорічної ялинки вже змонтований.

На площі також стоять машини з натуральними хвойними деревами для установки ялинки. На місці колишнього наметового містечка встановлюють дитячі атракціони.

На протилежній стороні вулиці Хрещатик невелика ділянка площі, на якій у 2004 році була розташована головна сцена Майдана, також встановлені дитячі атракціони.

Недалеко від металевого обгороджування, навпроти будівлі консерваторії, перебувають декілька десятків учасників акції, які обговорюють нічні події, а також те, кого з їхніх затриманих товаришів міліція відпустила.

На газоні з національним прапором у руках стоїть один із жителів наметового містечка, перед ним розкладена карта України, обсипана трояндами і гвоздиками. Понад картою прикріплений напис: "Тут демонтована демократія".

Нагадаємо, сьогодні вночі було демонтовано наметове містечко протестуючих проти Податкового кодексу.

Президент України Віктор Янукович схвалив демонтаж наметового містечка на Майдані. А глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що він вимагав установлення головної новорічної ялинки України.

22 листопада на площі Незалежності підприємці почали безстрокову акцію протесту, вимагаючи від Президента ветувати Податковий кодекс, і відправити у відставку його авторів. Вчора, 2 грудня, Верховна Рада прийняла новий Податковий кодекс з пропозиціями Президента В. Януковича. Попередня редакція цього документа, підготовлена урядом і прийнята переважно парламентською більшістю, була ветована.

Фоторепортаж "Спецназ і комунальники зачистили податковий Майдан">>>

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини